Про нас

Компанія SPARK веде свою історію з 1989 року, як майстерня по шліфовці дорогоцінних каменів.

Цей досвід підказав ідею створення власного ювелірного виробництва. Успіх стався при спільній роботі з компанією SWAROVSKI®. І вже в 2003 році ми дебютували на ювелірній виставці c брендом SPARK. З тих пір краса і неймовірний блиск кристалів SWAROVSKI є невичерпним джерелом нашого натхнення.

Також ми пропонуємо ювелірні вироби з високоякісного міцного матеріалу ALKANTARA®, з оригінальними кристалами SWAROVSKI, які вже стали нашою візитною карткою. Виключне сяйво цих унікальних кристалів зачарувало і змусило нас ефективно використовувати їх при розробці нових колекцій з ALKANTARA.

Наша місія пропонувати Вашій увазі, високоякісні прикраси, які притягують погляди, додають краси і вражають своїм унікальним сяйвом. Ми дуже захоплені виробництвом оригінальних прикрас, так як в прикрасах SPARK сучасні пані відчувають себе красивіше і знаходяться в центрі уваги.

Сьогодні в нашому інтернет-магазині Ви можете знайти безліч колекцій, призначених для прекрасних дам, які хочуть відчувати себе особливими і підкреслювати свою привабливість.

Бренд SPARK  це унікальні оригінальні колекції, які роками надихали і чарували постійно зростаючу групу наших клієнтів.

Вибирайте прикраси з нашого магазину, щоб надати особливий стиль неповторний шик і престиж!